Sportovní oddíl VOK

Sportovní oddíl VOK sdružuje děti převážně  z Vokovické školy od roku 1994. Ve spolupráci s dalšími pražskými školami - sportovními kluby sestavujeme každoročně kalendář sportovních akcí tak, aby se mohli zapojit nejen přeborníci ale dáváme prostor i méně zdatným sportovcům - např. ve sportovních hrách a turistice.

Dětem našeho oddílu poskytujeme sportovní vybavení, máme k dispozici své házenkářské hřiště, dle potřeby si pronajímáme plavecký bazén či atletický stadion.

V rámci ČSMPS se zúčastňujeme pravidelných soutěží na úrovni krajských a republikových přeborů, odkud se mohou nejlepší sportovci vypracovat až k mezinárodní reprezentaci -ME, MS. Prostřednictvím tohoto sportovního svazu můžeme našim sportovcům hradit ubytování, stravné i částečně dopravu na soutěže.

Provozujeme hlavně tyto sporty:

Atletika

Flórbal